O nas

LD to światowy lider projektowania, produkcji i dystrybucji  układów naświetlania. Skupiamy się na następujących zastosowaniach rynkowych

  • obserwacja komórek,
  • produkcja sprzętu medycznego i optoelektroniki,
  • cyfrowy druk graficzny.

To, co daje nam energię do działania, to pragnienie dostarczenia rozwiązań z zakresu innowacyjnych zastosowań światła zgodnie z wymaganiami klienta

Omnicure®

Zaawansowane rozwiązania w zakresie połączeń techniką UV/światła widzialnego umożliwiające wykorzystanie w produkcji taśmowej techniki utwardzania światłem zapewniającej wyjątkowy poziom kontroli i powtarzalności.  Omnicure® to połączenie naszego bogatego doświadczenia w zakresie połączeń precyzyjnych metodą UV i innowacyjnych technologii kontrolnych zapewniające wymagany poziom niezawodności i najwyższą jakość produktu końcowego, które stało się wzorcowym standardem w branży. Dzięki nam klienci oszczędzają czas, (gdyż okres wdrożenia systemu jest bardzo krótki) i koszty produkcji.

Excelerate®

Innowacyjne rozwiązania w zakresie utwardzania tuszu/druku technologią UV zapewniające wiodącym wykonawcom druku przemysłowego najwyższą niezawodność i kontrolę jakości. Nasze bogate doświadczenie w zakresie zastosowania światła UV, wiodąca technologia i gotowość do współpracy pozwalają na uproszczenie integracji systemu z linią produkcyjną i tym samym przyspieszenie wdrożenia oraz podniesienie pozycji konkurencyjnej klienta.

X-Cite®

To szeroka gama innowacyjnych rozwiązań z zakresu oświetlenia i pomiaru zapewniających naukowcom i lekarzom bezkonkurencyjną niezawodność i poziom kontroli niezbędne dla odpowiedniej obserwacji fluorescencyjnej komórek obrazu fluorescencyjnego. X-Cite® wyznacza standard technologiczny w tej branży, a w połączeniu z bogatym doświadczeniem w zakresie zastosowań światła widzialnego i UV zapewnia maksymalną wydajność optyczną, stabilność obrazu i łatwość użycia. Współpraca z kooperantami na całym świecie zapewnia łatwość dostępności naszych rozwiązań i pozwala klientom na skrócenie czasu poświęcanego na określone badania.